Jedyna taka noc

Gdy w sylwestrowy poranek obudzisz się w znakomitym nastroju, pamiętaj, by nie zepsuć go innym. Nikt nie zauważy Twoich potknięć w makijażu ani w kuchni, ale większość uczestników wspólnej zabawy dostrzeże Twoje fochy lub skwaszoną minę. Przed przybyciem gości wysprzątaj mieszkanie. Zabezpiecz wartościowe przedmioty i cenne rzeczy przed ewentualnym zniszczeniem, chyba że niczego takiego nie masz. Wtedy odpada troska o stan wnętrza po imprezie i przed nią.

Rozmieść zapachowe świece lub kadzidła, oczywiście wszystko w odpowiednich ilościach. Uwzględnij gusty gości w tej kwestii.

Jeśli porady zamieszczone na moim blogu na nic Ci się nie przydadzą, nie przejmuj się. Zawsze w ramach szalonej imprezy można wziąć szybki prysznic, a potem w ulubionym dresie wskoczyć pod koc. Obłożyć się dziełami twórców filmowych lub/i literackich, zjeść coś, co lubisz, a o północy podziękować światu za to, że jeszcze przez Ciebie i dzięki Tobie się nie skończył. Bez względu na to, jak go przywitasz, Nowy Rok nastanie, a po nim następny i kolejny.

Bądźcie pięknymi i wznoście toasty za Naszą pomyślność i zdrowie!

Buziaki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s